CENTRUM STOLARSKIE RAWA

tworzą ludzie z ponad 20 – letnim doświadczeniem w branży meblarskiej, dlatego naszym celem jest nie tylko kompleksowe zaopatrzenie i bardzo szeroko rozumiany zakres usług dla meblarstwa, ale również fachowe doradztwo technologiczne.

Od stycznia 2016 roku jesteśmy autoryzowanym punktem Strefy Płyt Kronospan . Bardzo duża powierzchnia magazynowa umożliwia nam utrzymanie odpowiednich zapasów towarów, a dzięki temu sprawną obsługę Klienta .  

Szeroki asortyment produktów dla meblarstwa

CENTRUM zapewnia wszystkie produkty niezbędne dla meblarstwa : fronty meblowe, płyty, blaty, okleiny, laminaty, uchwyty, akcesoria meblowe , wyposażenie szafek kuchennych i garderób oraz drzwi do szaf przesuwnych (Klienci odbierają gotowe skrzydła drzwi wykonane na indywidualny wymiar).

Nasi Klienci mają możliwość zamawiania frontów i formatek fornirowanych oraz lakierowanych. Wysoką jakość powierzchni lakierowanych uzyskujemy dzięki  profesjonalnej, w pełni automatycznej linii lakierniczej CEFLA, która należy do jednych z najnowocześniejszych w kraju.

Szeroki zakres usług

To co wyróżnia CENTRUM STOLARSKIE RAWA spośród innych hurtowni to bardzo szeroki zakres usług . Dostęp do nowoczesnego parku maszynowego w postaci centrów obróbczych CNC takich jak m.in. piła panelowa  , pięcioosiowe centrum Uniteam, okleiniarka Stefani , centrum do nawiercania SCM Unix pozwala na realizowanie pełnego wachlarza usług stolarskich jak : cięcie prostoliniowe i krzywoliniowe , frezowanie , brzegowanie, wiercenie , okleinowanie, produkcja gotowych formatek z płyt meblowych , formatowanie blatów , obróbka szkła. Chcąc wesprzeć klientów w szczególnie trudnych projektach, oferujemy również pomoc doświadczonego technologa.

Dla wygody klientów  wprowadziliśmy internetowy system do składania zamówień na cięcie i okleinowanie formatek meblowych - eRozrys . Dzięki temu klienci hurtowni mogą składać zamówienia on-line 24 godziny na dobę - formatyzowanie płyt i blatów odbywa się praktycznie z dnia na dzień, a dzięki usłudze transportu nasi klienci mogą liczyć na szybką dostawę zamówionego towaru.

Staramy się tworzyć dobre i długotrwałe relacje z naszymi klientami poprzez fachową i miłą obsługę . Do Państwa dyspozycji jest również nasz przedstawiciel handlowy .

Zapraszamy do współpracy.