O firmie

Jesteśmy autoryzowanym  punktem  sprzedaży Strefy Płyt Kronospan - lidera w dziedzinie produkcji płyt i blatów meblowych. Zapewniamy zaopatrzenie i kompleksową obsługę zarówno zakładów stolarskich , fabryk mebli jak i klientów indywidualnych. Duża powierzchnia magazynowa umożliwia nam utrzymanie odpowiednich zapasów towarów i sprawną obsługę klienta.

Wieloletnie doświadczenie i dostęp do nowoczesnego parku maszynowego tj. centrów obróbczych CNC , pozwala na realizowanie pełnego wachlarzu usług stolarskich takich jak : cięcie, frezowanie , wiercenie , okleinowanie, produkcja gotowych formatek z płyt meblowych oraz  obróbkę szkła. Świadczymy również usługi lakierowania ( linia lakiernicza) i fornirowania. Prowadzimy sprzedaż gotowych frontów meblowych, drzwi do szaf przesuwnych oraz akcesoriów i wyposażenia.

Dla wygody klientów  wprowadziliśmy internetowy system do składania zamówień na cięcie i okleinowanie formatek meblowych - eRozrys . Dzięki temu systemowi jesteśmy dostępni również poza godzinami otwarcia Centrum .

Staramy się tworzyć dobre i długotrwałe relacje z naszymi klientami poprzez fachową i miłą obsługę . Do Państwa dyspozycji jest również nasz przedstawiciel handlowy . Świadczymy usługę transportową  zakupionego towaru .

Zapraszamy do współpracy. 

Nowość Niemann
Płyta imitująca marmur 
Czytaj więcej
Szuflady Modern Box
Dobre rozwiązanie dla kuchni
Czytaj więcej